gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

+24
Michaell
Ol
NiaR
nosyparker
sunshine
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Maro
Queen
andrilisa
niou
Πούπσυ
tsili
gatoras
marmanga
Pepita
XIONIS
Marcos
ladycat
Smokys
markello
M81
Anatoli
thundercats
Chouzouris
28 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από Maro Δευ Μαρ 15, 2010 9:25 pm

sunshine έγραψε:Οχι εννοώ αν χρειαζεται χαρτια ή κατι τετοιο...για να βαλω αγγελια κανω "new topic"? Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204

Ναι, πήγαινε στο Αναζητούνται γατογονείς και κάνε new topic
Maro
Maro
Γατοδιαβιβάστρια
Γατοδιαβιβάστρια

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Κορυδαλλός
Αριθμός γατουνίων : Ένα
Motto : Don't breed or buy while stray animals die!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/06/2008
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_icecream

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από nosyparker Δευ Μαρ 15, 2010 9:27 pm

Και να έχεις τα μάτια σου ανοιχτά, γιατί στο γατόσπιτο πολύ συχνά μπαίνουν αγγελίες για γατάκια που ζητάνε υιοθεσία.
nosyparker
nosyparker
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Λιακάδα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/01/2009
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από sunshine Δευ Μαρ 15, 2010 9:41 pm

Εγω ομως που θελω συγκεκριμενη ρατσα??τελοσπαντων θα βαλω εδω αγγελια και θα περιμενω..αν δεν βρω θα βαλω και αλλου αγγελιες..ευχαριστω Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 270712 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 134150

sunshine
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2010
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από sunshine Δευ Μαρ 15, 2010 9:51 pm

αααααα!να ρωτησω και κατι αλλο?μπορω να βαλω αγγελια οτι χαριζω ψαρακια?? Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 134150 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 134150 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 134150 ή ειναι μονο για γατουλες και σκυλακια το forum??? Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204

sunshine
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2010
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από marmanga Δευ Μαρ 15, 2010 9:54 pm

Καλωσόρισες!!
Δεν ξέρω αν θα βρεις κανέναν για ψαράκια από εδώ, αλλά αν θες, βάλε.
Ίσως όμως η αγγελία σου να έχει καλύτερη τύχη σε κάποιο πιο ειδικό φόρουμ για ψάρια.
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από NiaR Δευ Μαρ 15, 2010 10:35 pm

sunshine έγραψε:αααααα!να ρωτησω και κατι αλλο?μπορω να βαλω αγγελια οτι χαριζω ψαρακια?? Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 134150 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 134150 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 134150 ή ειναι μονο για γατουλες και σκυλακια το forum??? Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204

καλησπερα
καλως ηρθες....
και...εεε... αυτο εδω Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 260204 δεν ειναι χαιρετισμος Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 986261
NiaR
NiaR
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : where the wild roses grow....
Αριθμός γατουνίων : Έκτορας + Παρις
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη - Φθινόπωρο
Motto : Μην φοβάσαι να χαλασεις τα παπούτσια σου κυνηγώντας τα πιο τρελα όνειρα σου!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/01/2008
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από Anatoli Δευ Μαρ 15, 2010 10:37 pm

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 986261 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 986261 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 986261 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 986261 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 986261 Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 986261
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από ladycat Δευ Μαρ 15, 2010 10:38 pm

Shocked Shocked Wink Wink
ladycat
ladycat
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : πειραιας εδω εκει περα παραπερα σαν αλανιαρα γατα απο την Χιο
Αριθμός γατουνίων : ΕΥΑ ,ΖΥΛΙΤΟ ,ΠΙΣΣΑΣ ,ΛΑΜΠΗΣ,ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ, ΦΕΛΙΞ,ΤΙΓΡΑΚΗΣ ,ΠΟΚΥ ΟΛΟΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!! ΦΟΙΒΟΣ, ORLANDO ΤΙΑ , ΜΠΕΜΠΑ ΤΑ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΑ .ΚΑΡΑΜΟΥΖΑΣ ΠΑΤΟΥΝΟΣ ΦΕΛΙΤΣΙΑ ΧΑΙΤΑΚΙΑΣ, ΑΝΩΝΥΜΟΣ, ΚΛΠ...............ΤΑ ΕΞΩ
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ανοιξη,φθινοπωρο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΤΟΝ ΧΟΥΖΟΥΡΙ ΤΗΣ ΑΝΤΜΙΝ
Motto : Να είχα 2 χειροβομβίδες να τα κάνω όλα βίδες σπίτια αυτοκίνητα κινητά κ ακίνητα να είχα άλλη μια για μένα να κάνω χάρη κ σε εσένα Νότης σφακιανάκης
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_tears

https://darkstoriesbyef.blogspot.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από Ol Κυρ Ιουλ 11, 2010 12:47 am

Ως είδος οι άνθρωποι, αποδυκνυόμαστε τελικά μάλλον υποδεαίστεροι απ τα ζώα.

Ol
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 0 που ελπίζει να γίνει 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/07/2010
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_bubbles

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από Michaell Παρ Αυγ 27, 2010 2:27 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΥΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΓΑΤΑΚΙ???????help fancat

Michaell
Kitten
Kitten

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 26
Τόπος : ΞΑΝΘΗ
Αριθμός γατουνίων : ΚΑΝΕΝΑ ΘΕΛΩ ΟΜΟΣ ΕΝΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/08/2010
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από SuperCatz Παρ Αυγ 27, 2010 7:43 pm

Michaell έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΥΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΓΑΤΑΚΙ???????help fancat

Kαλώς ήρθες και καλή διαμονή στο Γατόσπιτο! Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 734728

Αν ο μπαμπάς σου δεν θέλει το γατάκι, δεν είναι εύκολο να τον "πείσεις" όπως λες..
Για να πάρει κάποιος ένα ζωάκι, πρέπει να το θέλει και να είναι διατεθημένος ν' αναλάβει όλες τις ευθύνες που προκύπτουν από την υιοθεσία μιας ψυχής.
Το να μην θέλει ο πατέρας σου, και επειδή εσύ θα επιμένεις, να πειστεί, δεν θα είναι καλό για κανέναν σας, πολύ περισσότερο για το γατάκι.
Αν πχ το γατάκι κάνει κάποια ζημιά στο σπίτι, που είναι μέσα στο πρόγραμμα, δεν θα είναι καθόλου ευχαριστημένος ο πατέρας σου.
Και είναι εντελώς διαφορετικό να είναι επιλογή του, από το να είναι επιλογή σου, να αναλαμβάνει αυτός τα έξοδά του, και να τον έχεις "πείσει" εσύ..
Όπως και να 'χει, να έχεις υπόψη σου ότι έχεις να κάνεις με μια ψυχή, με μια υπάρξη με ανάγκες και συναισθήματα.
SuperCatz
SuperCatz
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Brahames
Αριθμός γατουνίων : 4 στο σπίτι: ο Tesoro, ο Snow, η Πατούσα, κόρη της Λουλού και του Tesoro και ο Gizmo. Και ένα ακόμα, ένα ξεχωριστό και σπάνιο γατούνι που θα κατοικεί για πάντα στην καρδιά και στην ψυχή μας, το Λουλουδάκι μας..
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο, Χειμώνας, Χριστούγενναααα!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Pupa, την Soraya, τον Shaggy, την Μελίνα και την Brighitta di Menin!
Motto : Είμαι η manager της Κουκουβάουνας!
Ημερομηνία Εγγραφής : 12/01/2009
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_dance

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από μελινάκι Παρ Αυγ 27, 2010 10:30 pm

κοιταξτε παιδια μπορει να υπαρχει ελπιδα ωστοσο. κι εγω τους γονεις μου τους επριζα μια ζωη μεχρι να παρουμε ζωακι στο σπιτι. αρχικα ως υποκαταστατο μου αγορασανε κοτοπουλακι και μου το κανανε εκπληξη (ναι ξερω τι θα σκεφτητε ποιος παλαβος αγοραζει κοτοπουλακι ως κατοικιδιο και μαλιστα σε σπιτι μεσα στην πολη!! geek )
και τελικα οταν μετακομισαμε σε σπιτι με αυλη σωσαμε τον εντυ και τον κρατησαμε και υιοθετισαμε και σκυλακι (την ηρα)
μελινάκι
μελινάκι
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αγαπώ τα Χριστούγεννα <3
Motto : ο ηλιος λαμπει, το ενυδρειο ειναι καθαρο, κι εμεις θα φυγουμε απο εδω!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/11/2007
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_bubbles

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από alexia54 Παρ Αυγ 27, 2010 10:34 pm

SuperCatz έγραψε:
Michaell έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΜΕΛΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΥΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΙΣΩ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΓΑΤΑΚΙ???????help fancat

Kαλώς ήρθες και καλή διαμονή στο Γατόσπιτο! Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 734728

Αν ο μπαμπάς σου δεν θέλει το γατάκι, δεν είναι εύκολο να τον "πείσεις" όπως λες..
Για να πάρει κάποιος ένα ζωάκι, πρέπει να το θέλει και να είναι διατεθημένος ν' αναλάβει όλες τις ευθύνες που προκύπτουν από την υιοθεσία μιας ψυχής.
Το να μην θέλει ο πατέρας σου, και επειδή εσύ θα επιμένεις, να πειστεί, δεν θα είναι καλό για κανέναν σας, πολύ περισσότερο για το γατάκι.
Αν πχ το γατάκι κάνει κάποια ζημιά στο σπίτι, που είναι μέσα στο πρόγραμμα, δεν θα είναι καθόλου ευχαριστημένος ο πατέρας σου.
Και είναι εντελώς διαφορετικό να είναι επιλογή του, από το να είναι επιλογή σου, να αναλαμβάνει αυτός τα έξοδά του, και να τον έχεις "πείσει" εσύ..
Όπως και να 'χει, να έχεις υπόψη σου ότι έχεις να κάνεις με μια ψυχή, με μια υπάρξη με ανάγκες και συναισθήματα.

sumfwnw me thn SuperCatz kai 8a sou proteina to eksis! an eisai sigouros oti mporeis na analaveis tin eu8uni na frontizeis ena gataki, enas kalos tropos na peiseis ton mpampa sou einai na kanete ena eidos sumfwnias, gia paradeigma na peite pws an oi va8moi sou sto prwto trimino einai kaluteroi apo tin eikona sou sa ma8itis ola auta ta xronia, na sou parei san antamoivi/dwro xristougennwn ena gataki. etsi mporeis na tou deikseis oti eisai se 8esi, para to nearo tis ilikias sou, na tireis to logo k tis uposxeseis pou dineis kai apodeiknueis pws mporeis na fer8eis upeu8una, otan oi katastaseis to apaitoun. an den eisai kalos ma8itis, kerdos 8a to exeis, asxetws tis gatas, na diavaseis ligo parapanw k an eisai idi kalos ma8itis, zita to san epivraveusi. twra an de 8es na to kaneis mesw ma8imatwn, deikse tou pantws me kapoio tropo pws mporeis na analaveis upe8una kati k apodeikse tou tin wrimotita sou. auti einai i geniki idea tou ti 8a sou proteina san tropo pei8ous.. apo'kei k pera esu to xeirizesai opws 8eleis. ante kali epituxia! blinking
alexia54
alexia54
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 34
Τόπος : Αλεξανδρούπολη (και Γατ-άβυσσο)
Αριθμός γατουνίων : Hazel aka fountoukaki (k kapoies akoma sto patriko mou..)
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : μια γατοσ-πίτα γάτο απ'όλα!!!
Motto : in the end everything's gonna be ok. if it's not ok, it's not the end..
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!!

Δημοσίευση από maha-waha Δευ Νοε 08, 2010 5:48 pm

Είναι πραγματικά λυπηρό... No και το χειρότερο είναι ότι ένας πραγματικά φιλόζωος θα προτιμούσε να βοηθήσει ένα αδέσποτο, του οποίου το μέλλον δεν είναι δύσκολο να μαντέψει κανείς...

Υ.Γ Δεν μπορώ να δω το link...

No
maha-waha
maha-waha
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Τόπος : Γηφισιά
Αριθμός γατουνίων : 1
Motto : ah-wa-ha-ha (καλημέρα)
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/09/2010
Mood : Να γιατί δεν πρέπει να αγοράζετε ζώα!!! - Σελίδα 3 19749211

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης