gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

+21
Ασπρουλα
Smokys
Chouzouris
rotonda
Fairy dogmother
Φωτεινή
Βετούλι
μελινάκι
marmanga
Silmaril
ladycat
M81
Gatadministrator
patousis
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ismini
Πούπσυ
Anatoli
Maro
cloud
Loukoumi
25 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από marmanga Τρι Σεπ 22, 2009 9:47 pm

Κρίμα που δεν ήταν αυτή....
Αλλά φοβάμαι ότι η λύση δεν βρίσκεται σε μια μεγαλύτερη αμοιβή που απλώς θα σας βάλει στόχο για ένα κάρο απατεώνες...
Σε περίπτωση πάντως που το αποφασίσετε, θα σας πρότεινα να πάρετε έναν εντελώς καινούργιο αριθμό τηλεφώνου και να μην δώσετε πολλές πληροφορίες για περιοχή κλπ. Αν και ήδη, βάζοντάς τες σε σημεία που ήταν οι προηγούμενες αφίσες, κατά κάποιο τρόπο 'προδίδεστε'.
Όπως και να 'χει ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ μέσα απ' την ψυχή μου ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 838337
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Πούπσυ Τρι Σεπ 22, 2009 9:48 pm

Δεν ξέρω... Αν την είχα παρει κατά λάθος επειδή είχε χάσει το λουράκι της και ηταν φιλική... θα ντρεπόμουν να πάρω τηλέφωνο... Λες σε κάποιον άλλο να πιάσει;;; και αν σας παίρνουν ένα σωρό τηλέφωνα-μαιμού;;;
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Loukoumi Τρι Σεπ 22, 2009 10:35 pm

Πούπσυ έγραψε:Δεν ξέρω... Αν την είχα παρει κατά λάθος επειδή είχε χάσει το λουράκι της και ηταν φιλική... θα ντρεπόμουν να πάρω τηλέφωνο... Λες σε κάποιον άλλο να πιάσει;;; και αν σας παίρνουν ένα σωρό τηλέφωνα-μαιμού;;;

Φίλη Πούπσι, δεν νομίζω ότι πλέον πρέπει να απευθύνομαι σε κάποιον γνήσια φιλόζωο, σε κάποιον που πράγματι θα ντρεπόταν να δώσει την εντύπωση ότι πήρε για τα λεφτά. Έχω δεχθεί μέχρι τώρα μόνο 3 τηλέφωνα, όλοι μου είπαν απ'το πρώτο λεπτό ότι δεν θέλουν την αμοιβή...

Φοβάμαι ότι απευθύνομαι σε κάποιον που δεν καταλαβαίνει τον πόνο μας και απλά την πήρε σπίτι του γιατί είναι όμορφη και φιλική. Αυτός που μας την πήρε δεν ξέρει τι περνάμε και ελπίζω ότι ένα "τρελό" οικονομικό κίνητρο θα τον βάλει σε σοβαρές σκέψεις...

Αφίσσες αποφασίσαμε να ξανακολλήσουμε από αύριο στη γειτονιά, αυτό που ίσως μπορεί να αλλάξει είναι ότι 1000 ευρώ είναι 1000 ευρώ - και κάποιος που "κάνει το κέφι του" με τη γατούλα μου ίσως να μπει σε ένα τριπ να ανταλλάξει αυτό που για εκείνον δεν σημαίνει τίποτα με ένα ποσό που σημαίνει για όλους μας πολλά...

Φίλη marmanga, τι εννοείς να πάρουμε "έναν εντελώς καινούριο αριθμό τηλεφώνου"; Να βάλουμε άλλο τηλέφωνο στην αφίσσα, ένα καρτοκινητό π.χ;

Loukoumi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από marmanga Τρι Σεπ 22, 2009 10:43 pm

Ναι, αυτό εννοούσα. Κάτι που να μην σας πειράζει να "αποχωριστείτε" άμα τη βρείτε (να μην πρέπει να αλλάζετε το δικό σας, εννοώ, προκειμένου να αποφύγετε τηλέφωνα-μαϊμού μετά...).
marmanga
marmanga
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : Ένα ολόδικό μου!! (Και 'μισό' αλλού)
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/12/2007
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από marfot75 Τρι Σεπ 22, 2009 10:58 pm

Σας εύχομαι ολόψυχα να βρείτε τη γατούλα σας.

Πάντως, μη χάνετε τις ελπίδες σας.
marfot75
marfot75
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Αριθμός γατουνίων : .
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Anger2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Σεπ 23, 2009 12:21 am

Μακάρι με όλη μου την ψυχή να κινητοποιήσει αυτόν που την πήρε και να την επιστρέψει. Δεν χάνετε τίποτα να δοκιμάσετε. Καταλαβαίνω απόλυτα πώς νιώθετε. ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 838337
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από rotonda Τετ Σεπ 23, 2009 9:41 am

Καλημέρα κι από μένα, τώρα έφτασα στη δουλειά (και στη σύνδεση με ίντερνετ!)
Ναι, δυστυχώς η ψιψίνα δεν ήταν αυτή που έψαχνε το Loukoumi, αλλά απλώς μια πολύ καλή απομίμησή της. Και μάλιστα το έπαιξε και σνομπ... Έδειξε να ψιλοφοβάται.
Κι εγώ πιστεύω, Loukoumί, ότι κάποιος την έχει πάρει τη γατούλα σου, ειδικά αφού μου είπες ότι το περιλαίμιό της δεν έβγαινε εύκολα. Για την αμοιβή που λες, νομίζω ότι τα 1.000 είναι πολλά και μπορεί να μπλέξεις με απατεώνες. Και άλλο τηλέφωνο να βάλεις (όπως σοφά λέει η Marmanga), μην ξεχνάς ότι το ασυνήθιστο όνομα της γάτας έχει κυκλοφορήσει παντού. Με μια απλή αναζήτηση στο ίντερνετ, μπορεί κανείς να βρει τα κινητά σας κτλ. Θα σου έλεγα ναι, να ανανεώσεις τις αφίσες αλλά δεν υπάρχει λόγος να χοντρύνεις το ποσό. Κάποιος που θα έμπαινε στον κόπο να κλέψει μια γάτα για λεφτά, νομίζω ότι θα βολευόταν μια χαρά και με τα 200 ευρώ που έχεις ήδη προσφέρει.
Δεν είναι απαραίτητα κακοπροαίρετος αυτός που (ίσως) την πήρε. Υπάρχουν εκκεντρικά άτομα αποφασισμένα να "σώσουν" όποιο ζώο βρουν μπροστά τους - απλώς μαζεύοντας και ταϊζοντάς τα χωρίς να τα πηγαίνουν σε κτηνίατρο. Το βαρελάκι μπορεί να μην το έχουν καν δει, ούτε και τις αφίσες. Ένα τέτοιο άτομο μπορεί να βρήκε και τη δικιά σου γατούλα και να σκέφτηκε "α το καημένο χάθηκε, έχει και λουρί, είναι και από σπίτι, πώς θα ζήσει μόνο του έξω". Γι' αυτό λέω να συνεχίσεις με τις αφίσες, ίσως να βάλεις και σε σούπερ μάρκετ της γειτονιάς σου.
Τέλος, να σου πω ότι χάρηκα που σας γνώρισα χτες, έστω και κάτω από αυτές τις συνθήκες. Όταν φύγατε, η "γάτα-απομίμηση" έκανε επίδειξη ισχύος: έδιωξε δυο άλλες γάτες που είχαν έρθει για φαϊ και καταβρόχθισε μόνη της άλλη μια κονσέρβα που της έβαλα!
rotonda
rotonda
Καλλιτεχνό-γατα
Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 104
Αριθμός γατουνίων : Χμμ...
Motto : Kalo kouragio
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Hellos11

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Loukoumi Τετ Σεπ 23, 2009 10:12 am

Καλημέρα! Δεν ξέρω, έχετε δίκιο σε αυτά που λέτε κι έχω προβληματιστεί, μπορεί πράγματι τα 1000 ευρώ να προσελκύσουν απατεώνες που θα "παίζουν" με τη στεναχώρια μας και θα μας τρέχουν από 'δω κι από κει να βλέπουμε γατούλες που δεν θα είναι η δικιά μας...

Έχετε δίκιο, δεν ξέρω τι να κάνω, το σκέφτηκα σαν ακραίο μέτρο, σαν τελευταία ευκαιρία, αλλά μάλλον δεν είναι πολύ καλή ιδέα, ήμουν και λίγο φορτισμένη συναισθηματικά χθες βράδυ και ίσως δεν σκεφτόμουν πολύ καθαρά...

Θα ξανατυπώσω σήμερα τις αφίσσες με το ίδιο ποσό και θα βγω πάλι για αφισσοκόλληση!

Loukoumi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Smokys Τετ Σεπ 23, 2009 12:18 pm

Loukoumi, Καταλαβαίνουμε και συμμεριζόμαστε όλοι το πόνο και το τι νιώθετε, αλλά ένα τέτοιο ποσό, όχι μόνο μπορεί να σας προκαλέσει πονοκέφαλο και προβλήματα σήμερα, από του διάφορους που θα τους κινήσει το ενδιαφέρον αυτό το ποσό, αλλά και ίσως και στο μέλλον. Θα πρότεινα να μην υπάρχει καθόλου το ποσό, και να είναι γραμμένο με μικρά γράμματα το οτι δίνεται αμοιβή.

Αυτός ο οποίος θα ενδιαφερθεί θα είναι φιλόζωος, ένας φιλόζωος δεν νομίζω να ζήταγε ποτέ αμοιβή. Σε αυτούς απευθύνεστε, σκεφτείτε τι θα θέλατε εσείς να δείτε για να σας κινήσει τη περιέργεια και το ενδιαφέρον.

Οι thundercats, είχαν κάνει την αφίσα για τον Λουκουμά, που είχε προκαλέσει το ενδιαφέρον του κόσμου, δηλαδή η αφίσα είχε καταφέρει να αφυπνίσει τον κόσμο. Καλό θα ήταν, αν την έχουν ακόμα, να την ανεβάσουν εδώ να τη δείτε.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Loukoumi Τετ Σεπ 23, 2009 8:47 pm

dgriman έγραψε:Οι thundercats, είχαν κάνει την αφίσα για τον Λουκουμά, που είχε προκαλέσει το ενδιαφέρον του κόσμου, δηλαδή η αφίσα είχε καταφέρει να αφυπνίσει τον κόσμο. Καλό θα ήταν, αν την έχουν ακόμα, να την ανεβάσουν εδώ να τη δείτε.

Τι είναι οι thundercats? Είναι κάποιο φιλοζωικό σωματείο? Πώς μπορώ να τους βρω ή να έρθουμε σε επικοινωνία?

Loukoumi
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Αριθμός γατουνίων : 2
Ημερομηνία Εγγραφής : 01/09/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Σεπ 23, 2009 8:49 pm

Loukoumi έγραψε:
dgriman έγραψε:Οι thundercats, είχαν κάνει την αφίσα για τον Λουκουμά, που είχε προκαλέσει το ενδιαφέρον του κόσμου, δηλαδή η αφίσα είχε καταφέρει να αφυπνίσει τον κόσμο. Καλό θα ήταν, αν την έχουν ακόμα, να την ανεβάσουν εδώ να τη δείτε.

Τι είναι οι thundercats? Είναι κάποιο φιλοζωικό σωματείο? Πώς μπορώ να τους βρω ή να έρθουμε σε επικοινωνία?

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 986261 είναι φίλοι, όπως κι εσύ! Είναι το ψευδώνυμό τους αυτό!!! Δες στο θέμα επιχείρηση Λουκουμάς. Σορυ για το γέλιο!
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Πούπσυ Τετ Σεπ 23, 2009 8:50 pm

Το βρήκα! Η αφισούλα είναι εδώ http://www.gatospito.com/forum-f26/topic-t3074.htm?highlight=%c5%f0%e9%f7%e5%df%f1%e7%f3%e7
Πούπσυ
Πούπσυ
Gatus Paranoicus
Gatus Paranoicus

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : Γαλημάτα
Αριθμός γατουνίων : Η Πούπσυ και ο Τζέρυ στο σπίτι... και η αδεσποτούλα Λούσυ στην πυλωτή!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Βροχερός αλλά χωρίς κρύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον ΑΙΜΙΛΙΟ!!!! και τον Κανελλάκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/01/2009
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 M_coffee

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Anatoli Τετ Σεπ 23, 2009 9:05 pm

Γνωμη μου ειναι στην αφισα να γραψεις οτι φορουσε λουρακι, αλλα να μην πεις χρωμα,περιγραφη κλπ, ωστε οταν σε παιρνουν τηλ να μπορεις να τους τσεκαρεις με καποιο τροπο.Βεβαια, ενδεχεται το λουρακι να εχει φυγει απο το λαιμο της γατας αλλα οταν σε παιρνουν και σου λενε οτι βρηκαν μια γατουλα που της μοιαζει και φοραει λουρακι, να μπορεις εσυ να τους ψαρεψεις.
Anatoli
Anatoli
Gata Antipathiticus
Gata Antipathiticus

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 47
Τόπος : Γαληφάδα City
Αριθμός γατουνίων : 2 λουκουμάδες
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Στην Αλάσκα αδελφές μου, στην Αλάσκα!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Φιόγκο και τον Σάγκυ
Motto : If you are racist, sexist, homophobic or just basically an asshole, I donʼt care if you like me, or not. I fucking hate you. - Kurt Cobain
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/08/2008
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Parta10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από Gatadministrator Τετ Σεπ 23, 2009 10:47 pm

Πάντως ο Λουκ το φορούσε το λουράκι όταν βρέθηκε...

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
If a person with multiple personalities threatens suicide, is that considered a hostage situation? ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 662310

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Gatota10

Gatadministrator
Gatadministrator
Owner of Administrator ^ο-ο^
Owner of Administrator ^ο-ο^

Θηλυκό
Ποντικός
Ηλικία : 51
Τόπος : Γάτω Χώρες
Αριθμός γατουνίων : 8 εσωτερικές...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τον Αλήτη της Μ81
Motto : Ι used to be schizophrenic but WE are OK now!
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Anger2

http://www.gatospito.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 Empty Απ: ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ

Δημοσίευση από nassia1 Σαβ Απρ 14, 2018 10:42 pm

Συγνωμη που κανω μια ερωτηση για ενα θεμα που εχει
ανοιχτει τοσα χρονια πριν αλλα τυχαια το εντοπισα και
επειδη δεν ειδα δημοσιευση τι εγινε ρωταω τωρα.Τι εγινε
βρεθηκε η γατουλα?

nassia1
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 38
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1 ο παναγιωτης μου
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : χειμωνας
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : αυτες εχουν σπιτι οσες αδεσποτες μπορουσα
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/06/2010
Mood : ΒΟΗΘΕΙΑ - ΑΜΟΙΒΗ 200 ευρώ - Σελίδα 3 66231010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης