gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

+23
BokSurat
Βίκτωρ
marfot75
Anatoli
Marcos
XIONIS
Gloriana
ZweeT_DReamZ
marestros
Πούπσυ
PENNYM
Fotoula
marmanga
Silmaril
ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ
Ziggu
Gatadministrator
vaso
Φωτεινή
NiaR
Maro
ismini
marigo173
27 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από ismini Παρ Απρ 03, 2009 12:02 am

marigo173 έγραψε:Επίσης, συζητώντας σήμερα με αρκετούς το ζήτημα διαπίστωσα ότι δεν είναι καθόλου σπάνιο φαινόμενο. Κάντε ενδεικτικά ένα google γάτες αεροβόλα, να δειτε τι φρικαλεότητες θα διαβάσετε. Μηνύματα σε φόρουμ του τύπου "πού θα βρω καλές σφαίρες από μολύβι για να κυνηγάω καμιά γάτα, πώς να απαλλαγώ από τις γρατσουνιές που κάνουν οι αδέσποτες γάτες στο αυτοκίνητο μου; Μα φυσικά πυροβολώντας τες" και άλλα τέτοια απείρου κάλλους...ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ;
Αυτο αναρωτιέμαι κι εγω....... No No No
ismini
ismini
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα
Artistic Moderator/Καλλιτεχνό-γατα

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : Δύο
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Πεπίτο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/11/2007
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 M_flush

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από Βίκτωρ Παρ Απρ 03, 2009 12:11 am

ismini έγραψε:
marigo173 έγραψε:Επίσης, συζητώντας σήμερα με αρκετούς το ζήτημα διαπίστωσα ότι δεν είναι καθόλου σπάνιο φαινόμενο. Κάντε ενδεικτικά ένα google γάτες αεροβόλα, να δειτε τι φρικαλεότητες θα διαβάσετε. Μηνύματα σε φόρουμ του τύπου "πού θα βρω καλές σφαίρες από μολύβι για να κυνηγάω καμιά γάτα, πώς να απαλλαγώ από τις γρατσουνιές που κάνουν οι αδέσποτες γάτες στο αυτοκίνητο μου; Μα φυσικά πυροβολώντας τες" και άλλα τέτοια απείρου κάλλους...ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ;
Αυτο αναρωτιέμαι κι εγω....... No No No
No No No No No No pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Βίκτωρ
Βίκτωρ
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια
Γατανιχνευτής-Γατανιχνεύτρια

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 49
Τόπος : Κατω Πατησια
Αριθμός γατουνίων : 3.5 γατες και 1 γατο
Motto : αγαπαει τις γατες οποιος αλλαζει την αμμο τους!
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/09/2008
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από BokSurat Παρ Απρ 03, 2009 8:33 am

το αεροβόλο (τουλάχιστον εδώ στην Ελλάδα) δεν χρειάζεσαι άδεια οπλοφορίας για να το αποκτήσεις... ρώτησα ένα φίλο μου που ασχολιόταν μικρότερος με όλα αυτά... δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στους νόμους πλέων...

ο λόγος που δεν χρειάζεσαι άδεια είναι διότι "θεωρητικά" δεν μπορεί να σκοτώσει (άνθρωπο)...

τι να λέμε τώρα... tafos
BokSurat
BokSurat
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 108
Τόπος : Άγιος Νικόλαος Αναβύσσου
Αριθμός γατουνίων : 1γάταρο, 1 γάτα, 1 σκύλα, + το Στριγγλοαγγελουδάκι μου στον ουρανό
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ουτε πολύ κρυο ούτε πολύ ζέστη... φθηνόπωρο θα έλεγα που βρέχει!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κίρκη
Motto : ωρα μηδεν στα Ζωνιανα, ωρα μηδεν στη Κρητη που ξεπατωσαν τα ΕΚΑΜ ολο το Ψηλορειτη
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/04/2008
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Parta10

http://www.gate21.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από Φωτεινή Παρ Απρ 03, 2009 11:07 am

BokSurat έγραψε:το αεροβόλο (τουλάχιστον εδώ στην Ελλάδα) δεν χρειάζεσαι άδεια οπλοφορίας για να το αποκτήσεις... ρώτησα ένα φίλο μου που ασχολιόταν μικρότερος με όλα αυτά... δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι στους νόμους πλέων...

ο λόγος που δεν χρειάζεσαι άδεια είναι διότι "θεωρητικά" δεν μπορεί να σκοτώσει (άνθρωπο)...

τι να λέμε τώρα... tafos

Α, ναι; Τότε να πάρω κι εγώ ένα devil3
Φωτεινή
Φωτεινή
Γαταποκρίτρια
Γαταποκρίτρια

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 101
Τόπος : Αγγλία
Αριθμός γατουνίων : 2
Motto : ο κόσμος είναι σαν αυτό που είμαστε μέσα μας
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/11/2007
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από marigo173 Παρ Απρ 03, 2009 11:54 am

Πραγματικά, είναι τυχερός όποιος το κανε γιατί είμαι κατά της βίας. Αν δεν ήμουν, θα αγόραζα σήμερα ένα!
marigo173
marigo173
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : Λευκωσία
Αριθμός γατουνίων : Μία αλλά Λουκρητία
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Κατσούλι Κατσουλίνι
Motto : Those who play with cats, must expect to be scratched
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/11/2007
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 M_summer

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από Kikiriki Παρ Απρ 03, 2009 3:03 pm

ismini έγραψε:
marigo173 έγραψε:Επίσης, συζητώντας σήμερα με αρκετούς το ζήτημα διαπίστωσα ότι δεν είναι καθόλου σπάνιο φαινόμενο. Κάντε ενδεικτικά ένα google γάτες αεροβόλα, να δειτε τι φρικαλεότητες θα διαβάσετε. Μηνύματα σε φόρουμ του τύπου "πού θα βρω καλές σφαίρες από μολύβι για να κυνηγάω καμιά γάτα, πώς να απαλλαγώ από τις γρατσουνιές που κάνουν οι αδέσποτες γάτες στο αυτοκίνητο μου; Μα φυσικά πυροβολώντας τες" και άλλα τέτοια απείρου κάλλους...ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ;
Αυτο αναρωτιέμαι κι εγω....... No No No

Aν είναι δυνατόν ρε παιδιά ....
Βασικά αξίζει κανενός απ' αυτούς που εφαρμόζουν τέτοιες μεθόδους για να διώχνουν τις γάτες από τα αυτοκίνητα τους να πάρεις ένα κλειδί και να τους το κάνεις ... χαρακτικό
Μαριγώ ελπίζω η γατούλα σου να είναι καλύτερα σήμερα
Kikiriki
Kikiriki
Γατού Fan Park
Γατού Fan Park

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Zωγράφου
Αριθμός γατουνίων : Δυο διαβολάκια και τον Μαγιούλη, στην καρδιά......
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίριιιιιιι !
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Φρέγια και Ντάκιρι
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/07/2008
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 M_sad

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από Ελένη Παρ Απρ 03, 2009 4:14 pm

Περαστικά σας gatoula
Πως είναι η κουκλίτσα σου σήμερα;
Δωστης ένα filaki από μένα!
Ελένη
Ελένη
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 49
Αριθμός γατουνίων : κανένα......ακόμα :(
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/01/2008
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από Billie Παρ Απρ 03, 2009 5:46 pm

Και την Αλίκη μου την ήχαν πυροβολήσει αλλά ήταν καλά, άν κι η σφέρα έμεινε για πάντα στην κοιλιά της... tafos Περαστικά στην ψιψίνα..! Laughing
Billie
Billie
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού
Σχολιάστρια επί παντός γατηστιτού

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 26
Τόπος : Athens
Αριθμός γατουνίων : 2.:Χρύσα (Λούδα)-Χιονίτσα (Χιονού)+5 αδεσποτάκια!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Ρούφους (Ρουφ) και την Ρώμη! *Bασικά ο Ρούφ είναι σχεδόν δικός μου πιά, έτσι κι αλλιώς, οπότε..!
Motto : Kaulitz twins 4ever! Τokio Ηotel 4ever! I love Tom&Bill Kaulitz!
Ημερομηνία Εγγραφής : 24/12/2008
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 M_smoke

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από XIONIS Τρι Απρ 07, 2009 1:23 am

Τι κανει η Λουκρη Μαριγω? Ειναι καλα? Ξεπερασατε αμφοτερες το σοκ ή ακομα???? gatoula
XIONIS
XIONIS
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Νέα Σμύρνη & Κεφαλλονιά
Αριθμός γατουνίων : 4 λατρεμένα γατούλια, ενα κατσαριδακι & ένα σωρό αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Ανοιξη, Φθνινοπωρο!!!!
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Casanova, Πίπη, Μπεζ και ΟΛΑ τα πορτοκαλι!!!!
Motto : Are you talkin' to me???
Ημερομηνία Εγγραφής : 07/11/2007
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 M_tour10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!!

Δημοσίευση από anabou Τρι Απρ 07, 2009 1:32 am

Shocked ShockedShockedShocked

Τώρα το είδα το θέμα. Ευτυχώς που η Λουκρητία είναι καλά. Μα καλά τι handjob ανώμαλοι κυκλοφορούν. Έλεος!


Φιλάκια στην μικρή σου, να ξεπεραστούν όλα γρήγορα.
anabou
anabou
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 41
Τόπος : Άγ. Ανάργυροι
Motto : Home, my sweet home... ΧΑΟΣ ΣΕ ΤΑΞΗ!
Ημερομηνία Εγγραφής : 13/11/2007
Mood : Κάποιο γουρούνι πυροβόλησε τη Λουκρητία με αεροβόλο!!! - Σελίδα 2 Spasti10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης