gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία!

+5
Leviathan
psipsa
LAROGATA
ZIZIKOS
marina289
9 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 Empty Απ: Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία!

Δημοσίευση από Lina Τετ Σεπ 12, 2018 11:34 am

Ψυχουλίνι μωρέ, όλα να πάνε καλά.
Μαρίνα μήπως βοηθούσε ελάχιστο παραφινέλαιο μέσα στην κονσερβούλα?Βέβαια το γιατρό ρωτάς για την περίπτωση του μικρούλη.Μου το είχε συστήσει ο γιατρός για το "κεφτέδι μου"όταν ήταν μωρό και είχε θεματάκι με τη δυσκοιλιότητα.Έκανε δουλίτσα χωρίς να φτάσει στο άλλο άκρο βέβαια, να τρέχουμε και να μην προλαβαίνουμε Smile .
Lina
Lina
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 60
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καλοκαίρι για πάντα
Ημερομηνία Εγγραφής : 29/10/2009
Mood : Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 M_peristeria

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 Empty Απ: Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία!

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Σεπ 12, 2018 11:38 am

Αχου το μωρέ

O γιατρός τι έχει πεί για το μετά την επέμβαση ?
Έχει δώσει οδηγίες ?
Μήπως δυσκολεύεται το πρώτο καιρό. Δε ξέρω για το παραφινέλαιο, ίσως περισσότερη κονσέρβα ?
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 Empty Απ: Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία!

Δημοσίευση από dagger Τετ Σεπ 12, 2018 12:57 pm

Τα ύστερα του κόσμου οπως έλεγε και η γιαγια μου.
Το εχω ακουσει για σκυλακι να μην εχει πωπουδάκι αλλα σε γατακι πρωτη φορα ακουω.

Ελπιζω να ειναι καλα ο μικρουλης και να ενεργηθηκε  , και γενικα να πανε ολα καλα.
Δεν μπορει να βρεθηκε τυχαια στον δρομο σου , διαβασα κιολας για το σημειο που τον βρηκες οτι ειναι επικινδυνο.
Ολα καλα θα πανε , να εισαι αισιοδοξη , αφου τα καταφερε μεχρι τωρα θα συνεχισει να τα καταφερνει  , το ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχει μια ομορφη ζωη.
dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood : Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 Empty Απ: Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία!

Δημοσίευση από belezza Τετ Σεπ 12, 2018 2:46 pm

Ελπιζω να ενεργηθει  ,ισως ειναι απο την επεμβαση και δεν εχει  τακτοποιηθει πληρως   αλλα  τηλεφωνο στο γιατρο οπωσδηποτε
belezza
belezza
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 53
Τόπος : αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : καταχειμωνο στην εξοχη
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : οποιο κανει τουμπιτσες και χαρουλες
Motto : οτι τελειωνει δινει τη θεση του σ αυτο που πρεπει να ερθει
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/02/2016
Mood : Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 Newher10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 Empty Απ: Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία!

Δημοσίευση από Stella M. Τετ Σεπ 12, 2018 2:54 pm

Λυπάμαι με τα νέα του μικρούλη..

Εύχομαι τα καλύτερα. Εννοείται πως θα καθοδηγήσει ο γιατρός σε όλα, είναι ιδιαίτερη περίπτωση.

Υπομονή και αισιοδοξία!
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood : Όχι αγάπη μου, εγώ προσπάθησα να αντισταθώ! (2)_Γατούλης προς υιοθεσία! - Σελίδα 2 M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης