gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ψάχνει σπιτι

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ψάχνει σπιτι Empty Ψάχνει σπιτι

Δημοσίευση από gmarg43 Κυρ Οκτ 29, 2017 8:36 pm

Χαρίζεται ο κούκλος..(πρέπει να είναι περίπου ενός μήνα, τρώει ξηρά τροφή και κονσερβα ). βρέθηκε μόνος του στα σκουπίδια να κλαίει... Δυστυχώς δεν μπορώ να τον κρατήσω, γιατί η γάτα που εχω αρνείται πεισματικά να φάει εδώ και δύο μέρες που είναι στο σπίτι... Για την ώρα τον κατέβασα στο υπόγειο, αρκεί να μην με πάρουν χαμπάρι οι υπόλοιποι ενοικοι. Ανθρωποκεντρικό και θέλει πολλά χάδια! Είναι κρίμα να μεγαλώσει σ ένα υπόγειο! Αναλαμβάνω εμβόλια και στείρωση στην κατάλληλη ηλικία. Εύοσμος Θεσσαλονίκη πληρ. Σε μυνημα
https://i.servimg.com/u/f62/19/80/00/83/20171010.jpg
https://i.servimg.com/u/f62/19/80/00/83/20171011.jpg
gmarg43
gmarg43
Junior Cat
Junior Cat

Άντρας
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Μόλις βούτηξα τον Αλέκο!
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/02/2016
Mood : Ψάχνει σπιτι M_moonwalk-1

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνει σπιτι Empty Απ: Ψάχνει σπιτι

Δημοσίευση από Stella M. Δευ Οκτ 30, 2017 12:47 am

Θα είναι όντως πρόβλημα αν το καταλάβουν οι υπόλοιποι ένοικοι, που θα τον καταλάβουν αφού σαν μωρό θα νιαουρίσει και ίσως κάποιος το πετάξει στο δρόμο.
Αν μπορείτε περιορίστε το σε άλλο χώρο, έστω στο μπάνιο δεν πειράζει.
Ξέρω ότι το να αρνείται η γάτα του σπιτιού του νέους επισκέπτες μπορεί να φαίνεται ως και δραματικό κάποιες φορές, αλλά δώστε μια ευκαιρία στην προσωρινή και υπό περιορισμούς συμβίωση.
Σας το λέω ως άνθρωπος που προσφάτως φιλοξένησα γατάκι, δεν μπορούσα να το αφήσω έξω, γιατί δεν άκουγε, και τα κορίτσια μου όχι απλά δεν την ήθελαν αρχικά, αλλά μου αρρώστησαν από το ζόρι τους, απ' ότι φάνηκε μετά από ψάξιμο και εξετάσεις..
Πήρε περίπου μια εβδομάδα και μετά άρχισαν να παίζουν μεταξύ τους κιόλας. Όχι δε λάτρεψαν την παρουσία της μικρής, αλλά θέλω να πω, ότι σχεδόν ποτέ δεν είναι τόσο τραγική όσο φαίνεται η συμβίωση.
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood : Ψάχνει σπιτι M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ψάχνει σπιτι Empty Απ: Ψάχνει σπιτι

Δημοσίευση από Stella M. Δευ Οκτ 30, 2017 1:08 pm

Και μόλις διαπίστωσα ότι είναι σε δυό ενότητες το ποστ.... Embarassed Embarassed
Τέλοσπαντων...τα ίδια γράφω όπως και να 'χει!
Stella M.
Stella M.
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Δράκος
Ηλικία : 35
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Κάποτε μου άρεζε η βροχή, τώρα σκέφτομαι τα ζουζουνάκια που γυρνάνε έξω..
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τον Αρουλίνη που βρήκα σκαρφαλωμένο σε ένα δέντρο στη βροχή και τον έδωσα για υιοθεσία..Οι νέοι γατογονείς όμως τον λατρεύουν!
Motto : Αύριο είναι μια καινούργια μέρα
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/01/2017
Mood : Ψάχνει σπιτι M_hug

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης