gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ζηταω βοηθεια για στειρωση αδεσποτης γατουλας

Πήγαινε κάτω

ζηταω βοηθεια για στειρωση αδεσποτης γατουλας Empty ζηταω βοηθεια για στειρωση αδεσποτης γατουλας

Δημοσίευση από scroogy Τρι Οκτ 18, 2016 8:43 pm

Ζω σε μια γειτονια στη Νεα Σμυρνη με 5-6 αδεσποτες μονιμες γατουλες - ολες θηλυκες. Τις εχω στειρωσει ολες εκτος απο μια, η οποια ειναι αρκετα αγρια αλλα ειναι εξαντλημενη απο τις γεννες και θελω να τη στειρωσω οπωσδηποτε. Το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να την πιασω μονη μου αλλα ουτε και να τη μεταφερω στην κοντινη κτηνιατρο. Ζηταω αν μπορει να με βοηθησει ατομο που μενει εδω κοντα (και εχει γατοπαγιδα / ντοπλερ) με το πιασιμο και την μεταφορα της στο κτηνιατρειο και την επανενταξη της, τα χρηματα εννοειται θα τα βαλω εγω. Επειδη δε μπαινω εδω συχνα, παρακαλω αν τυχον υπαρχει καποιος/α που μπορει να βοηθησει να επικοινωνησει μαζι μου στο 6988225299 ή στο μεηλ alphami222@gmail.com. Eυχαριστω εκ των προτερων, Αναστασια
scroogy
scroogy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός γατουνίων : 2 μονιμα+ φιλοξενουμενα guest stars + 6 αδεσποτουλια + 5 στον ουρανο (αντιο Σκρουτζυ μου, Έκτορα, Μάγια, Τζιμπρίλ, Τανούκα....)
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : φθινοπωρο για μεσημεριανο ηλιολουστο γατοαραγμα και βραδινο χουχουλιασμα!
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/11/2010
Mood : ζηταω βοηθεια για στειρωση αδεσποτης γατουλας M-aipnies

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης