gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

+8
μελινάκι
YNL
Messy
Smokys
dagger
ZIZIKOS
kat-cats
pipika
12 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από pipika Τετ Μαρ 23, 2016 5:22 am

Γεια σας παρέα. Πρώτη φορά εδώ και όχι και για πολύ ευχάριστο λόγο. Ο γάτος μου, ο Jazzής, είναι 2 ετών. Τον παρέλαβα ψωριαρούλη νεογέννητο και έγινε ένας αγαπησιάρης κούκλος! Πρίν ενάμιση μήνα άρχισε να κάνει απότομες κινήσεις μάσησης που και που. Σε λίγες μέρες αρρώστησε. Έτρεχαν τα ματάκια του, δεν έτρωγε, δεν έπινε νεροό, δεν έπαιζε. Εδώ να σημειώσω πως είναι υπερβολικά ζωηρός και παιχνιδιάρης, κοινωνικός και τρυφερός με όλους, οπότε η διαφορά ήταν τεράστια και τρομακτική. Η κτηνίατρος μου είπε πως είχε ρινο-τραχειίτιδα και πήρε αντιβίωση. Μας έδωσε και κάτι ειδικές κονσέρβες για να δυναμώσει και πράγματι, ανέκαμψε πολύ σύντομα. Μέσα σε δυο-τρεις μέρες ήταν ο Jazzής που ξέραμε! Μετά το τέλος της αντιβίωσης και ενώ πέρασαν 10 μέρες που ήταν μια χαρά, άρχισε να μην τρώει πάλι και χθες έκανε και εμετούς. Επανήλθε σε εκείνην την κατάπτωση, χωρίς να τρώει και να πίνει. Μάλιστα, ενώ σταμάτησε να κάνει εκείνες τις νευρικές κινήσεις μάσησης, υιοθέτησε μια άλλη αψυχολόγητη συνήθεια. Πηγαίνει και κάθεται πάνω απ' το μπολ του νερού του, με τη μουσούδα του πολύ κοντά στην επιφάνεια του νερού, αλλά χωρίς να πίνει. Που και που, βουτάει και τα πατουσάκια του! Σήμερα πήγαμε σε άλλον κτηνίατρο που μου σύστησε η κτηνίατρος του, επειδή είπε πως είναι πολύ έμπειρος και θα μας πει ακριβώς τι συμβαίνει. Αφού του έκανε εξετάσεις αίματος, μου είπε πως το αίμα του είναι υπερβολικά πηχτό, έχει πολύ υψηλό αιματοκρίτη και πιθανότατα έχει κάποια καρδιοπάθεια. Την Πέμπτη θα κάνουμε τρίπλεξ καρδιάς να δούμε ακριβώς, αλλά μέχρι τότε, φοβάμαι μήπως μου πεθάνει. Είναι αφυδατωμένος...με το ζόρι προσπαθώ να του δίνω νεράκι με σύριγγα. Τηλεφώνησα και σε κάποια κλινική, μήπως τον πάω για ορό έστω, αλλά μου είπαν πως το κόστος είναι μεγάλο και πως ουσιαστικά, αν όντως έχει καρδιοπάθεια, παρά το νεαρό της ηλικίας του, δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα, παρά να περιμένουμε να εξελιχθεί η νόσος και να πεθάνει. Μου έχουν έρθει όλα αυτά υπερβολικά απότομα και το μόνο που κάνω είναι να κλαίω. Φοβάμαι μήπως δεν κάνω κάτι που θα έπρεπε, γιατί έχω πανικοβληθεί και δε σκέφτομαι καθαρά. Αν σας έρχεται καμιά άλλη ιδέα για το πώς να το ψάξω ή οτιδήποτε άλλο, σας παρακαλώ να μου πείτε. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

pipika
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/03/2016
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από kat-cats Τετ Μαρ 23, 2016 9:19 am

Λυπάμαι πολύ για το γατούλη σας. Οι μόνοι ειδικοί για να σας πουν τι πρέπει να κάνετε είναι οι γιατροί. Το μόνο που θα μπορούσα να σας πω είναι να απευθυνθείτε σε άλλο κτηνίατρο που πρόσφατα τον επισκεφθήκαμε και εμείς με τον Ιντεφίξ (σκύλο) και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Είναι αρκετοί κτηνίατροι μαζί με έξτρα ειδικότητα ο καθένας. Αλλος στην καρδιολογία, άλλος στα μάτια κ.ο.κ. .... Εμείς είδαμε τον κ. ...... Μπορείτε να τηλ. εκεί και να δείτε εάν μπορείτε να γίνει κάτι.
Εύχομαι πραγματικά να πάνε όλα καλύτερα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την dgriman στις Τετ Μαρ 23, 2016 11:34 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Αναφορά σε Εππαγελματία !!!)
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Μαρ 23, 2016 10:55 am

Μην το καθυστερείς καθόλου.
Πήγαινε το γατάκι σου σε άλλο γιατρό επειγόντως. Δε ξέρω αν με μια απλή (??) εξέταση αίματος φαίνεται αν κάποιο ζώο έχει κάποια καρδιοπάθεια.

Σίγουρα έχει αφυδατωθεί τόσες μέρες και το γεγονός ότι ακουμπάει πάνω απ το μπώλ χωρίς να πίνει είναι ανησυχητικό,
Δεν είμαι γιατρός φυσικά αλλά είμαι παθούσα.
Πήγαινε το γατάκι σου ΑΛΛΟΥ ..


Σου εύχομαι ολόψυχα να μην είναι κάτι σοβαρό και να γίνει καλά σύντομα  mati  mati

luck luck  luck
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από dagger Τετ Μαρ 23, 2016 11:31 am

Η γιατρος που τον πας τι ειπε για τον ορο ? Της το ειπες ?

Οσο μεγαλο κι αν ειναι το κοστος , οι περισσότεροι γιατροί , ειδικά αν σε γνωρίζουν βοηθάνε , κανουν καποια διευκόλυνση

Δεν ειναι απαντηση αυτη που σου εδωσαν απο την κλινική , και τηλεφωνικα κιόλας.

<< Τηλεφώνησα και σε κάποια κλινική, μήπως τον πάω για ορό έστω, αλλά μου είπαν πως το κόστος είναι μεγάλο και πως ουσιαστικά, αν όντως έχει καρδιοπάθεια, παρά το νεαρό της ηλικίας του, δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα, παρά να περιμένουμε να εξελιχθεί η νόσος και να πεθάνει. >>

Ελπιζω να πανε ολα καλα

dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Smokys Τετ Μαρ 23, 2016 11:37 am

pipika έγραψε:Γεια σας παρέα. Πρώτη φορά εδώ και όχι και για πολύ ευχάριστο λόγο. Ο γάτος μου, ο Jazzής, είναι 2 ετών. Τον παρέλαβα ψωριαρούλη νεογέννητο και έγινε ένας αγαπησιάρης κούκλος! Πρίν ενάμιση μήνα άρχισε να κάνει απότομες κινήσεις μάσησης που και που. Σε λίγες μέρες αρρώστησε. Έτρεχαν τα ματάκια του, δεν έτρωγε, δεν έπινε νεροό, δεν έπαιζε. Εδώ να σημειώσω πως είναι υπερβολικά ζωηρός και παιχνιδιάρης, κοινωνικός και τρυφερός με όλους, οπότε η διαφορά ήταν τεράστια και τρομακτική. Η κτηνίατρος μου είπε πως είχε ρινο-τραχειίτιδα και πήρε αντιβίωση. Μας έδωσε και κάτι ειδικές κονσέρβες για να δυναμώσει και πράγματι, ανέκαμψε πολύ σύντομα. Μέσα σε δυο-τρεις μέρες ήταν ο Jazzής που ξέραμε! Μετά το τέλος της αντιβίωσης και ενώ πέρασαν 10 μέρες που ήταν μια χαρά, άρχισε να μην τρώει πάλι και χθες έκανε και εμετούς. Επανήλθε σε εκείνην την κατάπτωση, χωρίς να τρώει και να πίνει. Μάλιστα, ενώ σταμάτησε να κάνει εκείνες τις νευρικές κινήσεις μάσησης, υιοθέτησε μια άλλη αψυχολόγητη συνήθεια. Πηγαίνει και κάθεται πάνω απ' το μπολ του νερού του, με τη μουσούδα του πολύ κοντά στην επιφάνεια του νερού, αλλά χωρίς να πίνει. Που και που, βουτάει και τα πατουσάκια του! Σήμερα πήγαμε σε άλλον κτηνίατρο που μου σύστησε η κτηνίατρος του, επειδή είπε πως είναι πολύ έμπειρος και θα μας πει ακριβώς τι συμβαίνει. Αφού του έκανε εξετάσεις αίματος, μου είπε πως το αίμα του είναι υπερβολικά πηχτό, έχει πολύ υψηλό αιματοκρίτη και πιθανότατα έχει κάποια καρδιοπάθεια. Την Πέμπτη θα κάνουμε τρίπλεξ καρδιάς να δούμε ακριβώς, αλλά μέχρι τότε, φοβάμαι μήπως μου πεθάνει. Είναι αφυδατωμένος...με το ζόρι προσπαθώ να του δίνω νεράκι με σύριγγα. Τηλεφώνησα και σε κάποια κλινική, μήπως τον πάω για ορό έστω, αλλά μου είπαν πως το κόστος είναι μεγάλο και πως ουσιαστικά, αν όντως έχει καρδιοπάθεια, παρά το νεαρό της ηλικίας του, δε μπορούμε να κάνουμε τίποτα, παρά να περιμένουμε να εξελιχθεί η νόσος και να πεθάνει. Μου έχουν έρθει όλα αυτά υπερβολικά απότομα και το μόνο που κάνω είναι να κλαίω. Φοβάμαι μήπως δεν κάνω κάτι που θα έπρεπε, γιατί έχω πανικοβληθεί και δε σκέφτομαι καθαρά. Αν σας έρχεται καμιά άλλη ιδέα για το πώς να το ψάξω ή οτιδήποτε άλλο, σας παρακαλώ να μου πείτε. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλώς μας ήρθες, εστω και με αυτές τις συνθήκες.

Σε ποια περιοχή βρίσκεσαι, αν είσαι εντός Αττικής ?

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Smokys Τετ Μαρ 23, 2016 11:39 am

Στοιχεία για επαγγελματίες μπορούν να δίνονται μόνο με PM.

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από pipika Τετ Μαρ 23, 2016 1:13 pm

Σας ευχαριστώ όλους πάρα μα πάρα πολύ! Οι πληροφορίες για επαγγελματίες που μου προτείνετε κάποιοι δε μου εμφανίζονται δυστυχώς, μιας και δεν επιτρέπεται από τους όρους χρήσης της σελίδας. Αν θέλετε να μπείτε στον κόπο να μου στείλετε προσωπικό μνμ λέει. Είμαι από τον Πειραία, αλλά δε με πειράζει να πάω και κάπου μακριά. Θα βρω τρόπο. Χίλια ευχαριστώ.

pipika
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/03/2016
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από kat-cats Τετ Μαρ 23, 2016 1:43 pm

dgriman έγραψε:Στοιχεία για επαγγελματίες μπορούν να δίνονται μόνο με PM.

Δημήτρη συγνώμη....δεν το σκέφτηκα!!! Embarassed
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Smokys Τετ Μαρ 23, 2016 3:02 pm

pipika έγραψε:Σας ευχαριστώ όλους πάρα μα πάρα πολύ! Οι πληροφορίες για επαγγελματίες που μου προτείνετε κάποιοι δε μου εμφανίζονται δυστυχώς, μιας και δεν επιτρέπεται από τους όρους χρήσης της σελίδας. Αν θέλετε να μπείτε στον κόπο να μου στείλετε προσωπικό μνμ λέει. Είμαι από τον Πειραία, αλλά δε με πειράζει να πάω και κάπου μακριά. Θα βρω τρόπο. Χίλια ευχαριστώ.

Εχετε PM Smile

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Smokys Τετ Μαρ 23, 2016 3:06 pm

kat-cats έγραψε:
dgriman έγραψε:Στοιχεία για επαγγελματίες μπορούν να δίνονται μόνο με PM.

Δημήτρη συγνώμη....δεν το σκέφτηκα!!! Embarassed

Κατερίνα μου, τι συγνώμες μου λες !!!, το ξέρω πως το έγραψες καταλάθος από τη ταχύτητα να απαντήσεις για το καλό του γατούλι. Το post το έκανα για να το θυμηθούν και οι άλλοι και να μην γράψουν εδω κάτι blinking

kissss kissss kissss kissss

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Messy Τετ Μαρ 23, 2016 8:20 pm

pipika
...μου σήκωσε η τρίχα... Sad
...γιατί τα ζώα δεν μπορούν να μιλάνε???...είναι απελπισία σκέτη!....περιμένω νέα σου...και ελπίζω καλά νέα βεβαια, με όλη την καρδια μου!!! luck
Messy
Messy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 70
Τόπος : Βραχάτι
Αριθμός γατουνίων : 1 kai 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ...ο τι και να είναι...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!
Motto : freedom
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2016
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από pipika Παρ Μαρ 25, 2016 1:35 am

Γεια σας και πάλι παρέα! Συγγνώμη που άργησα τόσο να γράψω, αλλά χθες και σήμερα έτρεχα υπερβολικά με τον Jazzή. Τον πήγα εκεί που μου πρότεινε η kat-cats και πράγματι ήταν υπερβολικά οργανωμένοι. Καταλήξαμε πως δεν υπάρχει θέμα με την καρδιά του, αλλά εντελώς άσχετα - πως έχει ειλεό, δηλαδή απόφραξη στο έντερο από ξένο σώμα που είχε καταπιεί και χρειαζόταν επειγόντως χειρουργείο. Επειδή η τσέπη μου δε σήκωνε ούτε κατά διάνοια το κόστος που μου είπαν εκεί, τον πήγα τρέχοντας σε μια κλινική στην περιοχή μου και εγχειρίστηκε σήμερα το βράδυ. Μου έδειξαν και αυτό που του αφαίρεσαν, το οποίο έμοιαζε με χοντρό γρασίδι, αλλά επειδή δεν υπάρχει τίποτα παρόμοιο στην αυλή μου το μόνο που ταιριάζει, είναι να μάσησε κομμάτι από ένα χαλάκι πόρτας, αν ξέρετε, από αυτά που είναι σαν από συνθετικό γρασίδι. Η εγχείρηση πήγε καλά, αλλά επειδή είναι πολύ ταλαιπωρημένος και αφυδατωμένος φοβάμαι να χαρώ. Τον είδα μετά στην ανάνηψη αλλά δεν είχε ξυπνήσει ακόμα. Μου είπαν να πάω το πρωί. Κάντε μια προσευχή να τελειώσει εδώ η ταλαιπωρία του και να γίνει καλά, γιατί πραγματικά έχει περάσει μαρτυρικά ο καημενούλης κι εγώ κοντεύω να αρρωστήσω. Σας χιλιο-ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου και για τις άμεσες συμβουλές σας και για τη θετική σας ενέργεια. Με βοηθήσατε υπερβολικά. thanks thanks heart

pipika
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/03/2016
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από YNL Παρ Μαρ 25, 2016 10:25 am

Περαστικά του κι εύχομαι να γυρίσει πολύ γρήγορα ακμαίος στην αγκαλιά σας
gatoula gatoula gatoula
YNL
YNL
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.
Επίλεκτος Ομάδος Γ.Α.Τ.

Άντρας
Τίγρης
Ηλικία : 73
Τόπος : Αμφιάλη Κερατσίνι
Αριθμός γατουνίων : 1. Την Χιονάτη Κερατσινίου
Motto : ΦΟΠΛΟΧΟ ΟΝΑΡ LORD ΧΟΥΛΙΟ
Ημερομηνία Εγγραφής : 26/09/2011
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M-help

https://www.youtube.com/user/YNLAMP/videos

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από dagger Παρ Μαρ 25, 2016 11:01 am

Καλημέρα και περαστικά του.
Καλή ανάρρωση .

Θα ηθελα να σου πω ότι οι περισσότερες γάτες έχουν την τάση να μασάνε διάφορα πράγματα.
Το θεωρουν παιχνιδι και πριν το καταλαβουν εχουν καταπιει οτι δεν μπορει να φανταστει το μυαλο μας
Εμένα ο μικρός ο πίξελ κυνηγάει τα κορδόνια και τις κλωστές.
Ενα πρωί τον βρήκα μέσα στην σακούλα με τα νήματα , με ενα κομμάτι νήματος να κρέμεται από το στόμα του .... και το τράβηξα.
Εβγαλα ένα κομμάτι περίπου 10 εκατοστών , τι θα είχε γίνει αν δεν το είχα δει ?
Ουτε θέλω να σκεφτώ τι μπορουσε να έχει συμβεί.
Από τότε έχω μαζέψει νήματα , κορδόνια ... δεν μπορώ να ρισκάρω.
Και ένα χαλάκι που είχα σαν αυτό που λες , μια φορά το είδα μασημένο λίγο και το ξαπόστειλα .

Προχθες που ειχα παει το σκυλι στον γιατρό ειχε κάνει επεμβαση σε μια γατα που ειχε φάει ενα κομμάτι καλαμάκι ... εκανε κατι κατασκευες το παιδι της γυναικας για το σχολείο , και ειχε κοψει καλαμακια , πήρε το γατι ενα να παιξει και το καταπιε ....

Οπως και να εχει απο την ψυχη μου ευχομαι να συνελθει γρήγορα και να ηρεμήσεις κι εσύ

Περαστικά και πάλι

dagger
dagger
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 62
Τόπος : Δάφνη - Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 16 και τέλος
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : όλες τις εποχές .... με μια αδυναμία στον χειμώνα
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : τώρα πια κανένα ...έκλεισα σαν γατομάνα
Motto : follow your dream
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2015
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Messy Παρ Μαρ 25, 2016 11:40 am

ΠΩΠΩΠΩ...ο καημενούλης !!!!  Sad
Ας τον στελνουμε ολη tηv καλη ενεργια μας...να γινει καλα γριγορα!!! gatoula
Και ναι, η Μέση μου το ίδιο!...δεν την νοιάζει κανένα παιχνίδι...όλο ψάχνει και βρίσκει!!! τέτοια επικίνδυνα πράγματα! Είμαι σαν γεράκι...όμως, που και που την πιανω πάλι με κάτι, που εγώ δεν ήξερα καν ότι το είχα!!! Που το βρίσκει που δεν βγαίνει έξω???...ένα μυστήριο! roll eyes
Messy
Messy
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Φίδι
Ηλικία : 70
Τόπος : Βραχάτι
Αριθμός γατουνίων : 1 kai 1 σκυλάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ...ο τι και να είναι...
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλες!
Motto : freedom
Ημερομηνία Εγγραφής : 15/03/2016
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_skat10

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από ZIZIKOS Παρ Μαρ 25, 2016 8:26 pm

Περαστικά στο γατουλη σου και καλή ανάρρωση.

Αχ νάξερες πως καταλαβαίνω την αγωνία και το άγχος σου.
Σίγουρα είναι ταλαιπωρημένος αλλά θα συνέλθει. Ευτυχώς που πρόλαβες να λές.

Για τη ^%^%^%^% διάγνωση των πρώτων γιατρών που τον πήγες δε θα μιλήσω tafos
Πραγματικα μη σου τύχει

Θέλει μια προσοχή με ορισμένα πράγματα που έχουμε στο σπίτι και είναι επικίνδυνα γι' αυτά αλλά και πάλι που να πάει το μυαλό μας σε όλα
Σου εύχομαι ολοψυχα να τον κρατήσεις σύντομα στη αγκαλιά σου δυνατό, υγιή και παιχνιδιάρη όπως τον ήξερες.


Και πάλι περαστικά  flower
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από kat-cats Σαβ Μαρ 26, 2016 8:10 am

Καλημέρα!!! χάρηκα πάρα πολύ που βρήκες τελικά τι έφταιγε με το γατούλη σου! τι μπορεί να γίνει από τη μια στιγμή στην άλλη!!! εύχομαι να πάνε όλα καλά και με την ανάρρωσή του!!!
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από μελινάκι Σαβ Μαρ 26, 2016 11:31 am

πω πω... Περαστικά στο γατούλη σου και να ξυπνήσει να συνεχίσει τη ζωούλα του ευτυχισμένος!
Κοίτα να δεις τι μπορεί να πάθεις από ένα χαλάκι... Κι ο δικός μου έχει την τάσει να μασουλάει ότι μοιάζει με κορδόνι και τρέμω μη πάθουμε καμιά ζημιά!
μελινάκι
μελινάκι
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Αγαπώ τα Χριστούγεννα <3
Motto : ο ηλιος λαμπει, το ενυδρειο ειναι καθαρο, κι εμεις θα φυγουμε απο εδω!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 14/11/2007
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_bubbles

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Smokys Σαβ Μαρ 26, 2016 4:58 pm

Ολα να πάνε καλά !!!

luck luck luck
prosefxi

___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___
Σπόιλερ:

 
Διαβάσατε τους όρους χρήσης και συμπεριφοράς του ΓΑΤΟΣΠΙΤΟΥ ;.

Smokys
Moderator/Πρωτερ-γάτα
Moderator/Πρωτερ-γάτα

Άντρας
Δράκος
Ηλικία : 59
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 4
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Φθινόπωρο - Άνοιξη
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/06/2009
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από moukelis Σαβ Μαρ 26, 2016 9:49 pm

Περαστικα του,καλή ανάρρωση!
moukelis
moukelis
Κάκιστη Εκτροφεύς
Κάκιστη Εκτροφεύς

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Βόλος
Αριθμός γατουνίων : 7 λατρεμένα και δύο αγγελάκια
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Την Πατούσα,τον Μίκυ,τον Shaggy και την Pupa
Motto : Cats are miracles with paws! :-)
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/03/2008
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_bubbles

http://www.elvenstar.gr

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Gatoplikti Δευ Μαρ 28, 2016 9:57 am

Πως ειναι ο γατούλης?
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από pipika Τετ Μαρ 30, 2016 4:11 am

Γεια σας και πάλι παρέα! Ο Τζαζής είναι καλά!!! Έχει ήδη ζωηρέψει, τρώει, πίνει, παίζει και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω πως έγιναν όλα αυτά! Πριν μια εβδομάδα ακριβώς σας πρωτο-έγραψα σε πλήρη απελπισία, ούσα σχεδόν πεπεισμένη πως τον χάνω και σήμερα σας ξανα-γράφω τα καλά νέα με καινούργιες γρατζουνιές απ' τα παιχνίδια μαζί του! Αμέτρητα ευχαριστώ σε όλους! Η άμεση ανταπόκτισή σας εξ αρχής, αλλά και η συνεχόμενη θετική ενέργεια με τα μηνύματά σας έπειτα, με έκαναν να νιώσω πως έχω γερό στήριγμα στη στεναχώρια που πέρασα. Ο Τζαζής σας στέλνει τα χάδια του και χίλια ευχαριστώ!!! violi thanks gatospito grinning4 heart

pipika
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/03/2016
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από pipika Τετ Μαρ 30, 2016 4:16 am

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ O6cnjr

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ 2lx8lfl

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Ilvbbc

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ 24mxirc


Και μερικές σημερινές φωτογραφίες από τον Τζαζή, με πολλή αγάπη!!!

pipika
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/03/2016
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από LAROGATA Τετ Μαρ 30, 2016 8:15 am

pipika έγραψε:ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ O6cnjr

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ 2lx8lfl

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Ilvbbc

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ 24mxirc


Και μερικές σημερινές φωτογραφίες από τον Τζαζή, με πολλή αγάπη!!!
Περαστικα και αγυριστα στο αγορακι σας.Ειναι πολυ γλυκο φατσακι,να τον χαιρεσται mati mati mati mati mati mati mati mati
LAROGATA
LAROGATA
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Σκύλος
Ηλικία : 54
Τόπος : ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Αριθμός γατουνίων : Δώδεκα τη φτιάξαμε την ομάδα!!
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Παντός καιρού,φτάνει να μην ξεπερνά τους 32 βαθμούς
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Ότι μαύρο και λιλά κυκλοφορεί!
Motto : Πότε θα κάνει ξαστεριά?
Ημερομηνία Εγγραφής : 21/07/2010
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_thunder

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από tsili Τετ Μαρ 30, 2016 8:52 am

Τι γλυκό φατσάκι... Είδατε τα άτιμα?? Μας κοψοχολιάζουν και μας τρέχουν...
Προτείνω κοτώθουμε όοοοοοοοοοοολα ησυχάσουμε.....
tsili
tsili
Γατοκαβατζώστρα
Γατοκαβατζώστρα

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 54
Τόπος : Γατογλυφάδα
Αριθμός γατουνίων : 3 σπίτι, 2 αγαπημένα στον ουρανό και πολλά αδεσποτάκι
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Καλοκαίρι
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ZENTA, ZENTA, ZENTA
Motto : keep walking
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/03/2009
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τετ Μαρ 30, 2016 9:57 am

oksmily3 oksmily3

Τέλεια νέα oksmily3 oksmily3

Πολύ χαίρομαι που όλη αυτή η περιπέτεια είχε τόσο αίσιο τέλος oksmily3

Περαστικά στο γλυκούλι σου heart heart heart

Είναι κουκλάκι να το χαίρεσαι mati mati flower flower flower
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από kat-cats Τετ Μαρ 30, 2016 10:07 am

Περαστικά στο όμορφο αγόρι σου!!! Smile χαίρομαι πολύ που όλα πήγαν καλά!! Veryhappy
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από Gatoplikti Τετ Μαρ 30, 2016 1:08 pm

Αααα ειναι και πολύ γλυκούλης !!!! heart heart heart

Ετσι ειναι τα άσπρα παιδι μου.... happy2
tomato

Περαστικα και αγυριστα !!! mati mati mati
Gatoplikti
Gatoplikti
Γατόπληκτη
Γατόπληκτη

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 50
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : To Μαντολίνι!!
Motto : "THE STALKER"
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/09/2012
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ Empty Απ: ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ

Δημοσίευση από pipika Τετ Απρ 06, 2016 3:23 am

Χίλια ευχαριστώ μέσα απ' τα βάθη της καρδιάς μου! Να χαίρεστε όλοι τα πανέμορφά σας και να μοιράζεστε στιγμές αληθινής αγάπης και ευτυχίας μαζί τους! gatoula grouphug heart

pipika
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 37
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 23/03/2016
Mood : ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ - ΒΟΗΘΕΙΑ M_violi

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης