gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

+6
zeledaki
kouix
Τίγη
Antonis-Valia
tinkaki
Anz
10 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Anz Παρ Οκτ 10, 2014 5:54 pm

Βρήκα τρία γατάκια στα Αστυνομικά Ηλιούπολης. Είναι πολύ όμορφα, έχουν δοντάκια, οπότε είναι περι των 20 ημερών και πίνουν γάλα με αξιαγάπητο τρόπο από μπιμπερό. Όσοι έχουν φανταστεί μια γατούλα στο σπίτι τους, έχουν κάποιο φίλο/φίλη που να έχει εκφράσει τέτοια επιθυμία ή θέλουν να κάνουν ένα πολύ γλυκό δώρο σε κάποιον που ξέρουν ότι θα το προσέξει σαν νεος γονιός, περιμένω τα μηνύματά σας.

Είναι ένα ξανθό, ένα μαυριδερό κι ένα μαύρο-λευκο. Έχουν όλα υπέροχα μπλε μάτια!!

Anz
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Άλογο
Ηλικία : 33
Αριθμός γατουνίων : 3
Ημερομηνία Εγγραφής : 10/10/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από tinkaki Παρ Οκτ 10, 2014 11:49 pm

Καλη τυχη να εχουν και τα τρια μωρακια και να βρουν γρηγορα σπιτι.
tinkaki
tinkaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Κόκκορας
Ηλικία : 43
Τόπος : αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 και μοναδικό μέσα στο σπίτι και πολλά απ'έξω
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : άνοιξη-καλοκαίρι και όποτε βγαίνει ο ήλιος
Motto : keep calm and smile like a Cheshir cat
Ημερομηνία Εγγραφής : 16/05/2013
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Antonis-Valia Σαβ Οκτ 11, 2014 10:03 pm

Βαλετε και φωτογραφιες αν μπορειτε.... βοηθαει πολυ.... και βαλετε και αγγελια στην χρυση ευκαιρια....
καλη τυχη στα μωρουλια!!! Smile
Antonis-Valia
Antonis-Valia
Senior Cat
Senior Cat

Άντρας
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 1 και περί τα δέκα αδεσποτάκια και αυξανόμαστε συνεχώς...
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ήλιος κ αεράκι θαλασσινό
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Όλααααααα!!!
Motto : Αν είναι να 'ρθει, θε να 'ρθει....
Ημερομηνία Εγγραφής : 08/06/2013
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M_love

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Τίγη Τρι Νοε 04, 2014 10:05 am

Anz έγραψε:Βρήκα τρία γατάκια στα Αστυνομικά Ηλιούπολης. Είναι πολύ όμορφα, έχουν δοντάκια, οπότε είναι περι των 20 ημερών και πίνουν γάλα με αξιαγάπητο τρόπο από μπιμπερό. Όσοι έχουν φανταστεί μια γατούλα στο σπίτι τους, έχουν κάποιο φίλο/φίλη που να έχει εκφράσει τέτοια επιθυμία ή θέλουν να κάνουν ένα πολύ γλυκό δώρο σε κάποιον που ξέρουν ότι θα το προσέξει σαν νεος γονιός, περιμένω τα μηνύματά σας.

Είναι ένα ξανθό, ένα μαυριδερό κι ένα μαύρο-λευκο. Έχουν όλα υπέροχα μπλε μάτια!!


Τι κατανομές χρώματος έχει το ξανθό ?  ??  anastasia.dimaka@hotmail.gr
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη

Δημοσίευση από Τίγη Τρι Νοε 04, 2014 10:31 am

Σήμερα 29 Οκτωβρίου πέθανε  το παιδάκι μου που βλέπετε στις φωτογραφίες.

Μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό.   Αλλά, δεν θέλω.

SOS

Σας ικετεύω με θέρμη και ταπείνωση εάν μπορείτε να μου βρείτε έναν τέτοιον, ας είναι και μικρότερο στην ηλικία.

Να είναι αρσενικός, με μεγάλο κεφάλι και κοντά ποδαράκια σε τέτοιες κατανομές χρώματος, έντονο πορτοκαλί με κανελί ρίγες και το κάτω του άσπρο.

Ξαναλέω, δεν με πειράζει να είναι μικρότερος στην ηλικία.

Επικοινωνήστε άμεσα μαζί μου.
Απόψε, ένας λόγος που δεν αυτοκτονώ είναι ότι έχω ελπίδες ότι η καρδιά μου θα ξαναβρεί εκείνες τις ζεστές αισθήσεις που μοιραζόμουν μ' αυτό το τομάρι ! που τώρα μ εγκατέλειψε και βυθίστηκε η ψυχή μου στον πάτο της κόλασης.

Παρακαλώ, στείλτε αυτό το μήνυμα και αλλού για να με βοηθήσετε.

Η ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ ΑΓΑΠΗ, ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΝΗ ΑΓΑΠΗ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Τίγη στις Τρι Νοε 04, 2014 10:37 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : Δεν βλέπω την φωτογραφία που έκανα upload)
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από kouix Τρι Νοε 04, 2014 11:05 am

Λυπαμαι πολυ που εχασες τον γατουλη σου.Sad
Ειληκρινά, πάρα πολύ. Sad Sad

Οπως λες, η πιο δυνατή αγάπη, ειναι η αγνή αγάπη, και η αγνή αγάπη, δεν κοιτάει χρώματα, και κατανομές.
Καταλαβαίνω απολυτα οτι θες ενα ΙΔΙΟ, εναν "κλόνο" του γατου που λάτρεψες, και εχασες, αλλά ο κλόνος, θα εχει τον ίδιο χαρακτήρα?
Γνωμη μου: Δεν θα βρεις ποτέ τον γατούλη που "εφυγε".
Μπορεις να βρεις όμως αγαπη, πολύ αγαπη, και παρηγοριά, σε ΕΝΑΝ αλλον γατουλη. ΕΝΑΝ. οχι ΤΟΝ ΕΝΑΝ. Σε "εναν", που η αγνη αγαπη που θα αναπτυχθεί μεταξυ σας, θα τον κάνει ΤΟΝ ΕΝΑΝ (για σενα) και πάλι.

Σου ευχομαι ολοψυχα να βρεις ΤΟΝ εναν γατουλη που ψαχνεις, ότι χρωμα κι αν εχει.

gatoula


___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___ ___^..^___

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Ce308a9f-5be4-45ef-b5d8-38fa33e9b315

Η ιστορία μας ξεκινάει  απο  εδω: http://www.gatospito.com/t10095-topic
kouix
kouix
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator
Εφτάψυχος-η M^o-o^derator

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 52
Αριθμός γατουνίων : 5 νιάου, 2 γαβ, 1 τσίου
Ημερομηνία Εγγραφής : 28/04/2013
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M_yoohoo

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από zeledaki Τρι Νοε 04, 2014 11:52 am

Καλημερα εγω εχω 2 αρσενικα γατακια 2 μηνων κ 4,5 μηνων ΄λευκο πορτοκαλι που ψαχνουν σπιτακια αλλα τα δινω μονο για μεσα σε σπιτι και με την προυποθεση στειρωσης στη καταλληλη ηλικια αν ενδιαφερεστε στειλτε μου προσωπικο μηνυμα για να σας στειλω φωτογραφιες και να μιλησουμε μενω Αθηνα
zeledaki
zeledaki
Prime Cat
Prime Cat

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 43
Αριθμός γατουνίων : 3
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : Άνοιξη θα έλεγα είναι η καλύτερη εποχή
Motto : Keep Walking!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 09/08/2011
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M_choco

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τρι Νοε 04, 2014 12:28 pm

Πόσο σε καταλαβαίνω.

Λυπάμαι πολύ που έχασες το γατούλη σου. Η κάθε απώλεια είναι πολύ πολύ σκληρή.

Έτσι ένοιωθα κι εγω όταν έφυγε ο δικός μου. Κατάθλιψη δεν ήθελα ούτε στη δουλειά μου να πάω.
΄Ωσπου ένα βράδυ ήρθε από το πουθενά λές και ήρθε μόνο για να μας βρεί ένα άλλο πλάσμα που το αγάπησα, το μάζεψα απέξω και που έγινε μέλος της οικογένειάς μας και απάλυνε το πόνο μας για την απώλεια και που τώρα το λατρεύω.

Δεν είναι συμβουλή. Σίγουρα δεν είμαι η κατάλληλη.

Θέλω όμως να σου πώ ότι υπάρχουν τόσα πολλά πλάσματα που ζητάνε σπιτάκι και μπορείς να τους δώσεις την αγάπη που έχεις.
Ίσως και εδώ μέσα στο φόρουμ να ΄βρείς κάποιο που να νοιώσεις ότι είναι για σένα

Σου εύχομαι πραγματικά να βρείς αυτό που ονειρεύεσαι και που θα γιατρέψει τη ψυχή σου.

Καλό γατοπαράδεισο στο γατούλη σου.

ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Τίγη Τρι Νοε 04, 2014 1:15 pm

Είμαι η μαμά του Τίγη,

Μήπως ξέρει κανείς πως ανεβάζουμε φωτογραφίες ? ?? Θέλω να αναρτήσω μία φωτογραφία για να δείτε φίλοι μου το γιαβρί μου
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Τίγη Τρι Νοε 04, 2014 1:19 pm

Όποιος βρει σαν το παιδάκι μου παρακαλείται ολόκαρδα να με ειδοποιήσει. Θα είναι ένα θεάρεστο έργο όποιος με βοηθήσει να βρω έναν κουραδά σαν αυτόν που βλέπετε τον πορτοκαλί ! Μ' εγκατέλειψε στις 29 Οκτ. 2014 και καψαλίζεται η καρδούλα μου ! anastasia.dimaka@hotmai.gr 6976 88 4365 nastasia_29@yahoo.com
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από ZIZIKOS Τρι Νοε 04, 2014 1:21 pm

Για να ανεβάσεις φωτο δες εδώ

http://www.gatospito.com/t2061-topic
ZIZIKOS
ZIZIKOS
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Τίγρης
Ηλικία : 61
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός γατουνίων : 1 ΓΑΤΟΑΓΓΕΛΟΥΔΙ, 2 γουργουρόνια και 4 αδεσποτάκια
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΕΣ
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ Ο ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΟΛΑ
Motto : Η ΓΑΤΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ ΠΑΝΤΑ
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/11/2013
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Welcome

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Τίγη Τρι Νοε 04, 2014 1:50 pm

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? ?view=recent&page=1Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? ?view=recent&page=1
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από kat-cats Τρι Νοε 04, 2014 3:47 pm

Τίγη έγραψε:Όποιος βρει σαν το παιδάκι μου παρακαλείται ολόκαρδα να με ειδοποιήσει. Θα είναι ένα θεάρεστο έργο όποιος με βοηθήσει να βρω έναν κουραδά σαν αυτόν που βλέπετε τον πορτοκαλί ! Μ' εγκατέλειψε στις 29 Οκτ. 2014 και καψαλίζεται η καρδούλα μου !  anastasia.dimaka@hotmai.gr  6976 88 4365  nastasia_29@yahoo.com

δες κι αυτό εδώ https://www.facebook.com/222483301196859/photos/a.223702777741578.41258.222483301196859/429067060538481/?type=1&theater
kat-cats
kat-cats
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος
Γατοσπιτό-γατα/Γατοσπιτό-γατος

Θηλυκό
Κατσίκα
Ηλικία : 56
Τόπος : Αγ. Παρασκευή, Αθήνα
Αριθμός γατουνίων : 2 & 1 αγγελάκι
Ημερομηνία Εγγραφής : 27/03/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Zaxy Τρι Νοε 04, 2014 9:16 pm

Γεια σου Τίγη, λυπάμαι πάρα πολύ για το γατούλη σου... Όπως είπαν και παραπάνω, όσο και αν μοιάζει ο νέος γάτος με τον μονάκριβό σου, θα είναι σίγουρα διαφορετικός και ίσως αδικείται αν υιοθετηθεί με δεδομένη μια σύγκριση στην οποία μάλιστα πάντα θα χάνει. Γενικότερα, καλό είναι να επεξεργαζόμαστε την απώλεια προτού προχωρήσουμε σε νέα δέσμευση. Θα ήθελες να μοιραστείς μαζί μας πώς έχασες τον γάτο σου; Ίσως σε κάνει να νιώσεις καλύτερα.

Εγώ έχω δύο πορτοκαλόγατα προς υιοθεσία αυτή τη στιγμή που μοιάζουν με τον γατούλη σου. Το ένα από τα δύο ενδέχεται να υιοθετηθεί μετά από κάποιες μέρες, οπότε θα μου μείνει το ένα.

Μπορείς να δεις εδώ:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100007223175135&sk=photos&collection_token=100007223175135%3A2305272732%3A69&set=a.1485318025052289.1073741829.100007223175135&type=1&pnref=story

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007223175135&sk=photos&collection_token=100007223175135%3A2305272732%3A69&set=a.1485304151720343.1073741828.100007223175135&type=3

Ωστόσο αναρωτιέμαι αν ψάχνεις αντικαταστάτη ή μια νέα συντροφιά. Γιατί το πρώτο, δε θα το βρεις, τη θέση του κανείς δε θα την πάρει.

Αυτά από μένα, με όλο το σεβασμό στον πόνο σου και τις επιλογές που θα κάνεις τελικά.
Zaxy
Zaxy
Senior Cat
Senior Cat

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 40
Τόπος : Κοντά στο νεράκι...
Αριθμός γατουνίων : 2 νιάου + 1 γαβ
Ημερομηνία Εγγραφής : 20/06/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Lick

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Τίγη Τετ Νοε 05, 2014 11:19 am

Παρακαλείται θερμά όποιος έχει μικρό άσπρο - κοκκινωπό, σαν τον κουραδά που βλέπετε στις φωτογραφίες να επικοινωνήσει μαζί μου : anastasia.dimaka@hotmail.gr    ή με sms 6976 88 43 65 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Τίγη στις Τετ Νοε 05, 2014 11:24 am, 1 φορά (Λόγος της επεξεργασίας : διόρθωση ορθογραφικού)
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Τίγη Τετ Νοε 05, 2014 11:23 am

Παρακαλώ την κυρία Yota Kount να μου στείλει e-mail: anastasia.dimaka@hotmail.gr ψάχνω να υιοθετήσω
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από pakourban Τετ Νοε 05, 2014 2:24 pm

Anz έγραψε:Βρήκα τρία γατάκια στα Αστυνομικά Ηλιούπολης. Είναι πολύ όμορφα, έχουν δοντάκια, οπότε είναι περι των 20 ημερών και πίνουν γάλα με αξιαγάπητο τρόπο από μπιμπερό. Όσοι έχουν φανταστεί μια γατούλα στο σπίτι τους, έχουν κάποιο φίλο/φίλη που να έχει εκφράσει τέτοια επιθυμία ή θέλουν να κάνουν ένα πολύ γλυκό δώρο σε κάποιον που ξέρουν ότι θα το προσέξει σαν νεος γονιός, περιμένω τα μηνύματά σας.

Είναι ένα ξανθό, ένα μαυριδερό κι ένα μαύρο-λευκο. Έχουν όλα υπέροχα μπλε μάτια!!


Γεια!! Η κολλητη μου ψαχνει γατακι κι ηθελε κατα προτιμηση μαυρο! Μηπως μπορεις να βαλεις φωτογραφιες να τα δουμε?
ευχαριστω!! Smile

pakourban
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Χοίρος
Ηλικία : 28
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 05/11/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? Empty Απ: Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας?

Δημοσίευση από Τίγη Τετ Νοε 05, 2014 5:25 pm

Είμαι η ορφανή μαμά Τίγη ο Zaxy έβαλε μία γατό - αγγελία για ένα νινί ίδιο με το δικό μου το παιδί που πέθανε ! Κάνω έκκληση στον Zaxy να επικοινωνήσει τώρα άμεσα μαζί μου !! 6976 88 43 65 anastasia.dimaka@hotmai.gr Σας λέω, θα τρελαθώ τελείως εάν δεν τον υιοθετίσω
Τίγη
Τίγη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Μαϊμου
Ηλικία : 44
Αριθμός γατουνίων : 0
Γατοσπιτόγατα που θα βουτάγατε : Τάμπυ Άσπρο- Πορτοκαλί και κοντά ποδαράκια
Motto : Η πιο δυνατή αγάπη, είναι η αγνή αγάπη
Ημερομηνία Εγγραφής : 04/11/2014
Mood : Θέλετε ένα μωρό γατάκι για το σπίτι σας? M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης