gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

O μικρός Lucky ψάχνει σπίτι (Θεσ/νίκη)

Πήγαινε κάτω

O μικρός Lucky ψάχνει σπίτι (Θεσ/νίκη) Empty O μικρός Lucky ψάχνει σπίτι (Θεσ/νίκη)

Δημοσίευση από Λίλη Κυρ Σεπ 07, 2014 1:32 pm

Τον Lucky κάποιος τον παράτησε και τον βρήκα στον κήπο μου αργά το βράδυ της Τρίτης 2/9/14 με βροχή να κλαίει, βρεγμένο, κρύο και πολύ πεινασμένο. Eίναι μωράκι, πρέπει να είναι 1 μηνών και μια σταλίτσα. Είναι πολύ ήσυχος, χαδιάρης, κοινωνικός και όλο γουργουρίζει και κάνει ζυμαράκια και κάθεται στο καλαθάκι του. Τρώει και πάει τουαλέτα μόνος του. Είναι μια γλύκα!! Εγώ αδυνατώ να τον κρατήσω. Και οικονομικά γιατί εχω άλλη 1 γάτα μεσα στο σπίτι και δεν το δέχεται ούτε απο μακριά, ταίζω και 2 αδεσποτες γάτες και είμαι και άνεργη. Δεν θα μπορέσω να το κρατήσω για πολύ, μόνο μέχρι να μεγαλώσει λίγο και αν δεν βρεθεί κάποιος θα καταλήξει σε χώρο εξωτερικό με άλλες γάτες που φροντίζει μια φίλη, κάτι που δεν θέλω. Θέλω να το πάρει κάποιος που θα το έχει μέσα στο σπίτι και θα του προσφέρει την αγάπη και την φροντίδα που του αξίζει!

Είμαι Περιοχή Ωραιόκαστρο - Θεσσαλονίκη και όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει προσωπικό μήνυμα εδώ ή στο Facebook https://www.facebook.com/lilyofthelight

O μικρός Lucky ψάχνει σπίτι (Θεσ/νίκη) 2ur5qnt

O μικρός Lucky ψάχνει σπίτι (Θεσ/νίκη) V59y7l
Λίλη
Λίλη
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Γάτα
Ηλικία : 48
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 19/02/2014
Mood : O μικρός Lucky ψάχνει σπίτι (Θεσ/νίκη) Lick

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης