gatospito
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ Empty ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ

Δημοσίευση από ritoula Τετ Αυγ 07, 2013 1:09 pm

Γειά σας,

Χτες το πρωι πηγαίνοντας στη δουλειά μου είδα στη μέση του δρόμου μια ψυχούλα να φωνάζει... Σταμάτησε ένας οδηγός και το έβαλε στην άκρη. Πήγα να το δω και είδα ότι τα ματακια του ήταν τόσο μολυσμένα που δεν έβλεπε.. Sad Μια ψυχούλα όσο η παλάμη μου.... Το πήρα και το πήγα στη γιατρό. Σήμερα μου είπε ότι είναι καλά! Πολύ καλύτερα από χτες! Μου είπε επίσης ότι θέλει θεραπεία για 20 μέρες και επειδη είναι πολύ μικρό (περίπου 1 μηνός) χρειάζεται άνθρωπο να το φροντίζει...Το ταϊζει με το μπιμπερό! Δε μπορεί να επανατοποθετηθεί τουλάχιστον προς το παρόν γιατί είναι μωρό. Σας παρακαλώ...ένας άνθρωπος για 20 μέρες... δε μπορώ, δεν έχω το χρόνο και δεν έχω κοντά δικούς μου ανθρώπους. Τα έξοδα θα είναι δικά μου..Παρακαλώ πολύ όποιος μπορεί να με βοηθήσει!!!

Ευχαριστώ!
ritoula
ritoula
Kitten
Kitten

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 38
Αριθμός γατουνίων : 1
Ημερομηνία Εγγραφής : 18/09/2012
Mood : ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ M-help

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ Empty Απ: ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ

Δημοσίευση από joygreek Τρι Σεπ 10, 2013 11:04 am

που μένεις???
joygreek
joygreek
Junior Cat
Junior Cat

Θηλυκό
Βουβάλι
Ηλικία : 26
Αριθμός γατουνίων : 1
Προτιμώμενος (γατό)καιρος : γατοκαλοκαίρι
Motto : Για σένα είναι ένα μικρό κομμάτι της ζωής σου. Για αυτό είσαι όλη του η ζωή!!!
Ημερομηνία Εγγραφής : 03/09/2013
Mood : ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΟ ΓΑΤΑΚΙ M_bye

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης